Mieszkania od dewelopera ROT-DOM

Deweloper ROT-DOM, jako inwestor prywatny, z powodzeniem realizuje budowę i sprzedaż mieszkań w Rotmance, Pruszczu Gdańskim i innych miejscowościach. Przystępując do realizacji każdej kolejnej inwestycji dbamy o to, aby była nie tylko funkcjonalna, ale również doskonale skomponowana z otaczającą ją infrastrukturą i przyrodą.

Rzetelność z jaką realizowane są wszystkie inwestycje przekłada się na uznanie mieszkańców oraz stawia dewelopera ROT-DOM w szeregu solidnych partnerów na rynku mieszkaniowym. Doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych mieszkań w Pruszczu Gdańskim, Rotmance i innych miejscowościach, sprawia że najlepiej znamy potrzeby klientów.

Współpraca dewelopera ROT-DOM z zespołem specjalistów trójmiejskiego rynku nieruchomości zarówno w zakresie doradztwa, jak i sprzedaży mieszkań, owocuje ofertą trafiającą w aktualne potrzeby klientów rynku mieszkaniowego.

Mieszkania w Rotmance

Nowe osiedle w Rotmance niedaleko Pruszcza Gdańskiego powstało z myślą o ludziach młodych, poszukujących nowego mieszkania na dobry początek. Mieszkania na sprzedaż w Rotmance są wygodne, jasne i charakteryzują się nowoczesną architekturą. Położenie tuż przy najważniejszych ciągach komunikacyjnych sprawia, że z Osiedla Sasankowego szybko i sprawnie można dojechać do Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta.

Mieszkanie na Osiedlu Sasankowym w Rotmance to propozycja dla osób, które cenią sobie spokojne sąsiedztwo, a zarazem bliskość miasta (m.in. Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta). Wokół Rotmanki nie brakuje terenów zielonych i lasów zapewniających czyste powietrze i ciszę – idealne warunki do relaksu i odpoczynku.

Mieszkania na Osiedlu Sasankowym od dewelopera ROT-DOM są tanie w utrzymaniu oraz dostępne w programie kredytowym MdM.