Mieszkania na sprzedaż

W zasięgu kilku minut jazdy samochodem od Pruszcza Gdańskiego znajdziesz wygodną i funkcjonalną przestrzeń do codziennego życia. Mieszkania w Rotmance cieszą się popularnością między innymi ze względu na dogodną lokalizację. Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkoli, sklepów i innych punktów handlowo-usługowych. Spokojna okolica i łatwy dojazd do Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta sprawiają, że mieszkania chętnie wybierają zarówno młodzi ludzie, jak i rodziny z dziećmi.

Mieszkania na Osiedlu Sasankowym w Rotmance, które oferujemy, znajdują się w czterech budynkach mieszkalnych o czterech kondygnacjach. Wszystkie mieszkania na Osiedlu Sasankowym są już ukończone, istnieje możliwość wprowadzenia się od „zaraz”. Aktualnie sprzedajemy ostatnie wolne lokale w budynku szóstym. Poniżej prezentujemy listę mieszkań na sprzedaż.

BUDYNEK 1 - wszystkie mieszkania sprzedane, BUDYNEK 2wszystkie mieszkania sprzedane, BUDYNEK 3wszystkie mieszkania sprzedane, BUDYNEK 4 – wszystkie mieszkania sprzedane, BUDYNEK 5 – wszystkie mieszkania sprzedane

 
 

BUDYNEK 6 – Klatka 6:   Wszystkie mieszkania sprzedane!

BUDYNEK 6 – Klatka 4:   Wszystkie mieszkania sprzedane!

BUDYNEK 6 – Klatka 2:   Wszystkie mieszkania sprzedane!

 

Zamieszkaj w Rotmance

Osiedle Sasankowe zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy Rotmanki, w niedalekiej odległości od Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta. Budynki położone są w dobrze skomunikowanym punkcie, gdzie dojechać można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Niedaleko znajdują się przystanki, z których kursują autobusy do Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta.

Mieszkania od dewelopera ROT-DOM mieszczą się w budynkach o ciekawej architekturze, która wyróżnia się na tle pozostałych zabudowań. Bloki ustawione są idealnie w stosunku do stron świata, dzięki czemu mieszkania są jasne i pełne naturalnego światła.

Bez względu na metraż, lokale są funkcjonalne i wygodne. Oferujemy mieszkania na sprzedaż o różnej wielkości i rozmieszczeniu pomieszczeń, dzięki czemu każdy klient może znaleźć mieszkanie spełniające jego wymagania i potrzeby. Do wyboru są tu mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z kuchnią bądź aneksem kuchennym.

Mieszkania na sprzedaż posiadają balkony, a te umiejscowione na parterze – ogrody. Tuż obok budynków, znajduje się ogólnodostępny parking. Kupując mieszkanie na Osiedlu Sasankowym, nie płacisz dodatkowo za miejsce postojowe.

Osiedle Sasankowe w Rotmance to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w nowoczesnym budownictwie, dogodną lokalizację niedaleko Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta oraz korzystną cenę mieszkań.

Zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży ROT-DOM, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące mieszkań na Osiedlu Sasankowym.